Agnieszka i Sławek

Wrzesień 2018

Witamy serdecznie
Panią Agnieszkę znamy juz od dawna. Wiedzieliśmy, że jest świetną wokalistką, dlatego mieliśmy pełne zaufanie jeśli chodzi o obsługę muzyczną naszej imprezy. Wszystko się potwierdziło, a nawet było dużo lepiej niż się spodziewaliśmy. Rewelacyjny zespół AGABEAT uświetnił muzycznie nasze wesele, grając kapitalny, dynamiczny repertuar w długich blokach muzycznych trwających nawet do godziny czasu. Prowadzenie przez Panią Agnieszkę było profesjonalne, wesołe i jednocześnie z klasą jaka powinna towarzyszyć takiej imprezie jak wesele. Właściwie najlepszą opinię o zespole wystawili nasi goście bawiąc się hucznie do białego rana i dziękując nam za tak cudowną imprezę gdzie zespół błyszczał i spowodował, że nie chcieli schodzić z parkietu.
Naprawdę zespół Agabeat jest godny polecenia dla wszystkich organizujących własne wesele.
Pozdrawiamy Agnieszka i Sławek

Anna i Marek

Sierpień 2018

Z całego serca dziękujemy zespołowi Agabeat za uświetnienie naszej imprezy weselnej. To co pokazali na scenie było niesamowite. czasami czuliśmy się jak podczas koncertu. Świetnie też współpracowało się nam z Panią Agnieszką, która profesjonalnie podeszła do prowadzenia całej imprezy. Instrumentaliści również pokazali wysoki kunszt muzyczny i artystyczny. Gorąco polecamy!

Karolina i Witek

Czerwiec 2018

Witamy wszystkich poszukujących dobrego zespołu na wesele. Nam się udało taki znaleźć pomimo, ze termin był bardzo krótki. Zadzwoniliśmy do Agencji Argee , gdzie Pan Ryszard zaoferował nam zespół AGABEAT. Troszkę nieufnie do tego podeszliśmy, ale już na początku imprezy rozwiały się nasze wszelkie wątpliwości. Zespół AGABEAT brzmiał zawodowo. Bardzo dużo gra ł (bloki muzyczne były do momentu gdy chcieli się bawić goście). Świetne prowadzenie całej imprezy przez Panią Agnieszkę. Goście bardzo chwalili zespół, co z resztą było widać po aplauzie na koniec utworów.
Dzięki Agabeat nasze wesele pozostanie długo w pamięci naszej i naszych gości.

Joanna i Maciej

Lipiec 2017

           Dziękujemy serdecznie zespołowi AGABEAT za uświetnienie naszej niepowtarzalnej imprezy!  Byliście rewelacyjni i to właśnie dzięki Wam wszystko się super udało. Świetnie brzmienie, piękne głosy , gitara no i saksofon, który dawał  niepowtarzalny klimat !  Agnieszko! – Twoje prowadzenie imprezy i oczepin sprawiło, że goście nie tylko będą pamiętać was jako świetny zespół muzyczny, ale zapamiętają wszystkie zabawy i animacje, które tak pięknie wplatałaś w bloki muzyczne! Jeśli zespół na wesele to tylko AGABEAT!

 

Magda i Krzysztof

Lipiec 2017

Na zespół zdecydowaliśmy się trzy mce przed weselem i nie żałujemy!  Jednak zespół na wesele to podstawa, a Agabeat stanął w 100% na wysokości swego zadania. Mimo, że impreza była niewielka ok. 50 osób to właśnie dzięki zespołowi  była ona huczna i bardzo taneczna.  Goście bawili się od samego początku, a impreza została przedłużona jeszcze o 30 min. Mamy pewność , ze to zasługa zespołu, który grał bardzo długie wejścia i goście wybawili się za „wszystkie czasy”.  Nowożeńcy! Jeśli nie wiecie na jaki zespół postawić to zapewniamy że Agabeat  spełni  Wasze oczekiwania!

Aneta i Jacek

Czerwiec 2017

Zespół Agabeat grał u nas na weselu w czerwcu 2017 r. Impreza świetnie się udała. Super repertuar, dynamiczny i okazało się , że bez disco polo też się można bawić. Pani Agnieszka prowadziła całą imprezę z klasą i wyczuciem, zachęcając wszystkich gości do wspólnej zabawy. Piękne głos i duży temperament sceniczny. Pan Jacek  – wesoły z uśmiechem świetnie grał i śpiewał  polski i zachodni repertuar. Pan Adam kapitalnie przygrywał na saksofonach i wytwarzał niepowtarzalny klimat szczególnie w nastrojowych utworach.  Zespół dbał o cały przebieg imprezy i goście bardzo chwalili zespół  pod koniec imprezy. Gorąco polecamy AGABEAT na Wasze wesele!!!

Ola i Jakub

Czerwiec 2017

Mieszkamy za  granicą, ale ślub i wesel mieliśmy w Polsce. Długo szukaliśmy zespołu w Internecie – jest tego mnóstwo… Pan Ryszard (z zespołu PestoBand) polecił nam zespół Agabeat.  I był to strzał w przysłowiową dziesiątkę !  Super zabawa, pełne i profesjonalne prowadzenie imprezy przez Panią Agnieszkę.  Saksofon brzmiał rewelacyjnie!  Gitara i wokal Pana Jacka świetnie brzmiał z główny wokalem Pani Agnieszki.  Impreza niesamowita i  niezapomniana stojąca na bardzo wysokim poziomie artystycznym i wykonawczym.  Pozdrawiamy Agabeat i może do zobaczenia!

 
Join Our Customer Base
Imię:
Opinia: