Aneta i Jacek

Czerwiec 2017

Zespół Agabeat grał u nas na weselu w czerwcu 2017 r. Impreza świetnie się udała. Super repertuar, dynamiczny i okazało się , że bez disco polo też się można bawić. Pani Agnieszka prowadziła całą imprezę z klasą i wyczuciem, zachęcając wszystkich gości do wspólnej zabawy. Piękne głos i duży temperament sceniczny. Pan Jacek  – wesoły z uśmiechem świetnie grał i śpiewał  polski i zachodni repertuar. Pan Adam kapitalnie przygrywał na saksofonach i wytwarzał niepowtarzalny klimat szczególnie w nastrojowych utworach.  Zespół dbał o cały przebieg imprezy i goście bardzo chwalili zespół  pod koniec imprezy. Gorąco polecamy AGABEAT na Wasze wesele!!!

Ola i Jakub

Czerwiec 2017

Mieszkamy za  granicą, ale ślub i wesel mieliśmy w Polsce. Długo szukaliśmy zespołu w Internecie – jest tego mnóstwo… Pan Ryszard (z zespołu PestoBand) polecił nam zespół Agabeat.  I był to strzał w przysłowiową dziesiątkę !  Super zabawa, pełne i profesjonalne prowadzenie imprezy przez Panią Agnieszkę.  Saksofon brzmiał rewelacyjnie!  Gitara i wokal Pana Jacka świetnie brzmiał z główny wokalem Pani Agnieszki.  Impreza niesamowita i  niezapomniana stojąca na bardzo wysokim poziomie artystycznym i wykonawczym.  Pozdrawiamy Agabeat i może do zobaczenia!

Magda i Krzysztof

Lipiec 2017

Na zespół zdecydowaliśmy się trzy mce przed weselem i nie żałujemy!  Jednak zespół na wesele to podstawa, a Agabeat stanął w 100% na wysokości swego zadania. Mimo, że impreza była niewielka ok. 50 osób to właśnie dzięki zespołowi  była ona huczna i bardzo taneczna.  Goście bawili się od samego początku, a impreza została przedłużona jeszcze o 30 min. Mamy pewność , ze to zasługa zespołu, który grał bardzo długie wejścia i goście wybawili się za „wszystkie czasy”.  Nowożeńcy! Jeśli nie wiecie na jaki zespół postawić to zapewniamy że Agabeat  spełni  Wasze oczekiwania!

Joanna i Maciej

Lipiec 2017

           Dziękujemy serdecznie zespołowi AGABEAT za uświetnienie naszej niepowtarzalnej imprezy!  Byliście rewelacyjni i to właśnie dzięki Wam wszystko się super udało. Świetnie brzmienie, piękne głosy , gitara no i saksofon, który dawał  niepowtarzalny klimat !  Agnieszko! – Twoje prowadzenie imprezy i oczepin sprawiło, że goście nie tylko będą pamiętać was jako świetny zespół muzyczny, ale zapamiętają wszystkie zabawy i animacje, które tak pięknie wplatałaś w bloki muzyczne! Jeśli zespół na wesele to tylko AGABEAT!

 

 
Join Our Customer Base
Imię:
Opinia: