AGA

Absolwentka Studium Jazzu przy Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Zaczęła śpiewać w wieku siedmiu lat, kiedy miała osiem występowała już za granicą wraz z chełmińskim Big Bandem. Laureatka wielu konkursów wokalnych, brała udział w Szansie na Sukces. Udziela się w wielu projektach muzycznych. Agnieszka z właściwym sobie wdziękiem i klasą prowadzi całą imprezę spinając ją w atrakcyjną całość, umiejętnie i skutecznie integrując  jej uczestników . Dzięki temu każda uroczystość z udziałem zespołu AGABEAT zapada w pamięci na długo jako wyjątkowa i świetnie przygotowana impreza.

ADAM

Saksofonista/multiinstrumentalista (klarnet, flet) . Absolwent Bydgoskiej Akademii Muzycznej w klasie saksofonu Macieja Sikały. Współpracował z wieloma zespołami muzycznymi z Bydgoszczy i okolic jak np. Orkiestra salonowa Radia PiK, Jazz Big Band 75 oraz Junior Jazz Big Band 75 z Pałacu Młodzieży, Eljazz Big Band, Big Band Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i wiele innych…W zespołach współpracował z czołowymi polskimi muzykami min. Krzysztofem Herdzinem, Maciejem Sikałą, Jerzym Główczewskim, Piotrem Olszewskim.
Adam posiada swoistą umiejętność ubarwienia swoimi improwizacjami każdego utworu dodając mu żywego kolorytu, dynamizmu i niepowtarzalnego brzmienia.

 
 

JACEK

Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy (obecnie Uniwersytet Jana Kazimierza) na kierunku Wychowanie Muzyczne. Muzyk z wieloletnim doświadczeniem na rynku obsługi muzycznej imprez. Wokalista i bardzo sprawny gitarzysta, chwytający dla przyjemności czasami za akordeon. Ma za sobą wiele ciekawych projektów muzycznych, szczególnie duetów wokalnych. Swoją wrodzonym wdziękiem i wesołą osobowością błyszczy na tle zespołu, zarażając humorem i optymizmem wszystkich uczestników imprezy.