Jako wykształceni muzycy graliśmy w wielu formacjach podczas niezliczonych uroczystości weselnych, studniówek, eventów firmowych i podobnych tego typu imprez.  Dzięki temu wiemy jak powinna przebiegać taka impreza, co powinna zawierać, jaki dobrać rodzaj muzyki i konkretny repertuar.
                Wiemy też jak istotną sprawą jest prowadzenie takiej imprezy. Muzyka jest bardzo ważna, ale bez odpowiedniego kontaktu z publicznością (gośćmi)  nie da się wytworzyć odpowiedniej atmosfery i zbudować ciekawej dramaturgii całego przedsięwzięcia.Tworząc trio AGABEAT   mamy konkretną wizję zespołu i przede wszystkim tego co chcieliby usłyszeć i zobaczyć widzowie i goście na imprezach przez nas obsługiwanych.
                Począwszy od repertuaru wykonywanej muzyki, poprzez profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy, a skończywszy na wysokim poziomie wykonawczym i artystycznym  jesteśmy w stanie zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.  Zawsze też podchodzimy do każdej imprezy indywidualnie zwracając uwagę na wszelkie sugestie klienta z jednoczesnym pełnym doradztwem dotyczącym muzycznej i artystycznej strony imprezy.

Z muzycznym pozdrowieniem  zespół AGABEAT